İş, sanat ve start-up dünyasında ezberleri bozan “Anti-konferans” Fifteen Seconds, Türkiye’ye geliyor. Bu yıl sınırlarını İstanbul’la genişletmeye hazırlanan festival, 3-4 Kasım 2020’de İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Salonu’nda alanında uzman isimlerle meraklı zihinleri buluşturacak.

Ego yok, gündem yok, boş laf yok!

2014 yılında, Avusturya’nın Graz kentinde hayata geçirilen inovasyon ve girişimcilik festivali Fifteen Seconds, bu yıl İstanbul’da düzenlenerek ilk uluslararası deneyimini yaşayacak. Bu deneyim için İstanbul’un ev sahipliği yapacak en iyi şehir olduğunu söyleyen organizasyon ekibinin mesajı da epey açık: Ego yok, gündem yok, boş laf yok!

Dünyanın en büyükleri bir araya geliyor

Fifteen Seconds, her yıl iş, sanat ve start-up dünyasından 5 bine yakın kişiyi bir araya getiriyor. Festival kapsamında Google, Amazon, P&G, IKEA ve Apple gibi dünyaca ünlü markaların önde gelen isimleri katılımcılarla bir araya gelerek benzersiz bir network ile bilgi ve deneyim paylaşımı gerçekleştiriyor.

Fifteen Seconds’ın katılımcıları da gündemi de yalnızca iş dünyasından ibaret değil. Tasarım, sanat, müzik ve bilim alanından da birçok isim yenilikçi fikirlerini ve çalışmalarını festivalde paylaşma imkanı buluyor. Kişisel gelişim ve değişimin önemli yer tuttuğu festivalde ana hedef geleceğe yön vermek.

Avrupa’nın en büyük inovasyon ve girişimcilik etkinliği Fifteen Seconds hakkında detaylı bilgilere ve katılım biletlerine buradan ulaşabilirsiniz.