Yakın zamanda açılacak olan Türkiye’nin. İlk Yeni Jenerasyon Ofis Kampüs ‘JUSTWork’te keyifli sohbetler eşliğinde yaptığımız ilk grup kahvaltımız çok keyifliydi..!

Etkinlik serisinin ilki 27 Aralık’ta gerçekleşti ve sektörün önemli isimlerini ağırladı.
JUST Open House günlerinin ilkinde iş dünyasının önemli isimleri bir araya geldi. Zengin kahvaltı menüsüne hoş sohbetlerin eşlik ettiği etkinlik, JUSTWork CEO’su Roy Kömürcü’nün konuşmasıyla devam etti.

‘JUST Share’ yeni jenerasyon amfi tiyatroda sahne alan Kömürcü, Türkiye’nin ilk ofis kampüsü hakkında bilgi verdi.

JUSTWork’ü tasarlarken dünyanın öncü şirketlerinden ilham aldıklarını belirten Kömürcü, orta ve büyük ölçekli şirketlerin JUSTWork kampüste yararlandığı önemli maliyet, hizmet ve altyapı avantajlarından bahsetti.

“Gelişen dünyada şirketlerin en kıymetli varlığı nitelikli insan kaynağıdır ve ekiplerin bulundukları ofis ortamı, çalışanların motivasyonunu etkileyen en önemli faktörlerden biridir.

Bu durumu Google, Apple, Facebook, Amazon, Microsoft gibi Dünya’nın önde gelen teknoloji şirketleri fark ederek kendilerine özel ofis kampüsler inşaa etmişlerdir. Biz de JUSTWork Ofis Kampüs’ü onlardan ilham alarak ortak kullanım modeliyle açıyoruz.

JUSTWork’ün ilk kampüsü, düz ayak 7.000 metrekarelik alanda 1.500 üyeye ev sahipliği yapacak kapasiteye sahip. Orta ve büyük ölçekli şirketlerin talepleri doğrultusunda, hiçbir yatırım yaptırmadan mimari ekibimiz ile ideal ofislerini tasarlayabiliyoruz.”

JUSTWork çok yakında açılıyor

“Yeni Jenerasyon Ofis Kampüs” modelini ilk defa Türkiye’ye getiren “JUSTWork”, tüm ekiplerin gıptayla baktığı Google ve Facebook Kampüs gibi dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinin çalışma ortamlarında sunduğu sıra dışı olanakları İstanbul’a taşıyor.

Finans merkezinin kalbinde yer alan JUSTWork, ilk kampüsünü IKEA ve Mediamarkt gibi ana anchor’ların yanı sıra 175 markaya ve 5.200 araç kapasiteli ücretsiz park alanlarına ev sahipliği yapan Avrupa’nın en büyük yeşil-çatılı açık hava yaşam merkezi Meydan İstanbul AVM’de açıyor.

JUSTWork Ofis Kampüs’te yer alan JUST Ayrıcalıkları arasında; uyku odaları, son teknoloji spor aletleriyle donatılmış spor salonu, beş yıldızlı otel standardında duş alanları, oyun merkezi, podcast & broadcast stüdyosu, müzik stüdyosu, yeşil bahçe, farklı konseptlere sahip toplantı odaları ve çok daha fazlası bulunuyor.

Siz de ekibinizle yeni jenerasyon kampüste ayrıcalıklı JUSTWork ekosisteminde yer almak için tıklayın.

JUSTWork’Ün ilk Ofis Kampüs’ünü açacağı Meydan İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi.